TĚLOVÉ, UŠNÍ A TURBO SVÍCE

Tělové svíce jsou vynikající pomůckou k ozdravění organizmu bez nežádoucích vedlejších účinků. Naučila jsem se je používat a ušetřily mi nejednu návštěvu lékaře, či dokonce pohotovosti.

Svíce vyrábím z plátna, včelího vosku, kurkumy (má protizánětlivé účinky) a éterických olejů. Ušní a tělová svíce je zdravotní pomůcka. Nemá vedlejší účinky. Dodržujte zásady bezpečnosti práce s ohněm. Není to nová metoda, používali ji i naši předkové. Je to dobrá i levná metoda jak si sami pomoci. 

Návod k použití: Před a po aplikaci je dobré vypít sklenici vody. Je lépe, pokud vám svíci může aplikovat 2. osoba – z léčebných i bezpečnostních důvodů. Připravte si nádobku s vodou na uhašení příp. pinzetu na odstranění popela během hoření. Terapii začínáme lehkou masáží daného místa nebo jeho okolí. Svíce se zapaluje na nezastřiženém konci, podloží se kouskem gázy či papírového ubrousku (toaletního papírku) – obzvlášť při aplikaci do ucha!

Přikládá se nehořícím koncem do ucha nebo na jiné místo na těle vždy kolmo k tělu přiložená, rovně vzhůru. Kouř nesmí unikat spodem v místě kontaktu těla a svíčky- podtlak - komínový efekt.

V případě přikládání do uší je důležité ošetřit obě uši (nejlépe – nejdřív levé ucho, pak pravé). Pokud pálím svíci v noci (při bolesti dítěte-podezření na akutní zánět středního ucha), vypaluji 1 svíci v noci vedle postiženého ucha = před nebo za uchem (při akutním zánětu je tu možnost, že bubínek praskne tlakem způsobeným zánětem, zásadně přímo na otevřené ráně svíci nevypaluji) a druhou svíci vypálím během dne na druhém uchu, nebo vedle druhého ucha. Při akutních potížích - svíci pálím vedle ucha, při choronických potížích - pálím svíci přímo na uchu. Lidem bez bubínku, nebo s otevřeným bubínkem - pálím svíci vedle ucha. Při opakovaném použití svící v těchto případech je tu možnost, že Vám lékaři po čase doporučí opět bubínek nechat uzavřít. Svíce na uchu je vhodné také pálit při potížích s hučením v uších.

Zažila jsem případ akutního zánětu středního ucha mého syna v noci u babičky. Vypálila jsem 1 tělovou svíci vedle postiženého ucha ani ne celou (syn byl neklidný) a pořád trval na tom, že pojedeme k lékaři. Oblékli jsme se, došli k výtahu, načež on povídá: "už můžeme jít zpátky, už to nebolí". Na kontrole u ušního lékaře ve všední dny se ukázalo ucho v pořádku, bez nutnosti penetrace/píchání bubínku. 

Přiložením do pupku pročišťujeme střeva uložená v břišní dutině. Toto doporučuji i při ekzémech, které se vyskytují třeba i jen na ruce. Ekzém signalizuje téměř ve všech případech plísně ve střevech. Plísně ve střevech se mohou projevit i popraskanými patami. Vypalte svíci na pupku a nekonzumujte mléčné výrobky. Silnějším doporučuji detoxikaci paní Mačingové podle knihy Zhubněte jednou pro vždy. Měla jsem možnost pozorovat účinky 28 denní detoxikace zblízka celý měsíc a byla jsem překvapená velice. Nastala změna, která mě ohromě příjemně překvapila a jako vedlejší efekt i zhubnutí. Je důležité, co jíte (i to co si myslíte i to co děláte). Člověk po detoxikaci pěkně voní a jinak - lépe se cítí, ale to jsem maličko odbočila.

Když svíčka dohoří do velikosti zhruba 5-7 cm zbytku, uhaste ji v připravené nádobce s vodou. Můžete vyklepat obsah zbytku svíčky a přesvědčit se o výsledku terapie - orientační diagnostika – bílý prášek signalizují nečistoty a bakterie z těla, tuhé oranžové kousky jsou nedoléčené či současné záněty - zabalené ve zbytcích vosku , červené hrudky signalizují nevstřebané krevní sraženiny. 

Počet aplikací dle potřeby, max. 3 za den. U chronických nemocí je třeba víckrát opakovat.

Nepoužívat:   při vysokém krevním tlaku opatrně, u těhotných na oblast břicha nepoužívat, při alergii na některou z použitých látek, při akutním zánětu ucha, nebo při absenci bubínku nevkládat do ucha, ale před ucho nebo za ucho. Nevkládat na sliznice (oko, do nosu...) a na otevřené rány, nepřikládat na srdce - pracuje na principu podtlaku. Nevypalujte na korunní čakře - respektujte přirozený běh věcí, bude se Vám příjemněji žít.

Můžete použít vedle oka, vedle nosu a na nose, na čelních dutinách,  vedle otevřené rány - např. vedle bércového vředu, na čakře srdce, na všech čakrách - vyjma čakry korunní, můžete využít znalosí o reflexních ploškách, meridiánech, důležitých univerzálních a jiných bodech apod. Svíci lze použít i na psychické potíže. Např. při depresích palte svíci v prostoru třetího oka.

Pokud nejste terapeut, poraďte se o použití:

mailem iva.brno@seznam.cz, popř. tel. 608 967 345

Svíce k odběru osobně, na dobírku, nebo platba předem podle tarifů České pošty. Objednávky přijímám mailem. 

 

 

Tělová svíce     40,- Kč

Ušní svíce        40,- Kč

Turbo svíce    100,- Kč

 

Při objednávce 50 TS poštovné po ČR hradím já.

Množstevní slevy při objednávce 100 a více ks svící - pak svíce po 35,- Kč.  

 

CENÍK  MASÁŽÍ

ceník platný od 1.11.2020                                

 
Aby záda nebolela – i v těhotenství, nepřímé uvolnění páteře přes reflexní plošky  30 min      400 Kč
  60 min 700 Kč 
Reflexní terapie – kosterní a orgánová diagnostika 60 min      700 Kč
     
Vybočené palce / haluxy - ošetření 60 min

700 Kč

  30 min  400 Kč
Migrény – přímé i nepřímé uvolnění páteře              60 min 700 Kč
     
Vybočené palce / haluxy - ošetření 30 min 400 Kč
  60 min  700 Kč 
Diagnostika těla, diagnostika chůze, ošetření 30 min 400 Kč
                                                                                                       60 min 700 Kč
 Dornova metoda 60 min  700 Kč 
Ošetření meziobratlových plotének třezalkovým olejem 60 min 700 Kč
     
Celková masáž – záda (+ nohy nebo ruce) 60 min 700 Kč
     
     
     
Tělová svíce                 1 ks  40 Kč
 Turbo svíce 1 ks  100 Kč 
 + účtuju si čas aplikace svíce, popřípadě zaškolení pro domácí použití    
     
     
     
     


Iva Drápelová  |   Administrace Design and Programming by - IvoWeb © 2021