Ilustrované včelařství Yves Gustin
informace o včelách a včelařích pro děti, ale i pro dospělé, zajímavosti tu najdou i samotní včelaři. Komiksové zpracování, kresby lze využít jako omalovánky.
515,- Kč
Apiterapie - léčení včelími produkty, Ing. Štefan Demeter, CSc.
využijí včelaři i nevčelaři, je tu mnoho návodů jak si namíchat a použít včelí produkty, včetně dávkování a použít je k ozdravení organizmu, nechybí ani vypsané kontraindikace ke každému včelímu produktu.
český překlad ze slovenštiny
315,- KčVčelí produkty očima lékaře MUDr.Jana Hajdušková
doktorka a včelařka popisuje čím si včelí produkty zasluhují naši pozornost
70,- Kč
Očistné svíce - praktická příručka Marcela Chadžijská a Ing. Miroslav Hadaš
na jaké nemoci (psychické i fyzické) použít tělové svíce, kam svíci přiložit a jak použít, příklady nemocí a použití svící
100,- Kč
Med v kuchyni labužníka Jarmila Píchová
více než 400 receptů na sladké i slané dobroty, alkoholické i nealkoholické nápoje informace o medu i o tom, jak nám může prospět.
150,- Kč
Pohádkové včely Jan Lebeda
pohádková knížka pro děti (od autora pozdějších knih o Medovníčkovi) srozumitelnou formou seznamuje se životem včel, moc krásná knížka.
260,- Kč
Spánok na úloch 100,-Kč
V.A.Solomki ukrajinský apiterapeut a další spoluautoři
112 stran-sborník zkušeností 15 včelařů
vydalo Sdružení slovenská včela, o. z. ve spolupráci se Střední odbornou školou Pod Bánošom v Banské Bystrici. Editor je čestným včelařem Ukrajiny, kandidátem věd v oboru zdravotnických zařízení a uznávaným odborným publicistou.Objednávkový formulář - Kupte si Vaši knížku u nás


Iva Drápelová  |   Administrace Design and Programming by - IvoWeb © 2019