Ilustrované včelařství Yves Gustin
informace o včelách a včelařích pro děti, ale i pro dospělé, zajímavosti tu najdou i samotní včelaři. Komiksové zpracování, kresby lze využít jako omalovánky.
540,- Kč
Apiterapie - léčení včelími produkty, Ing. Štefan Demeter, CSc.
využijí včelaři i nevčelaři, je tu mnoho návodů jak si namíchat a použít včelí produkty, včetně dávkování a použít je k ozdravení organizmu, nechybí ani vypsané kontraindikace ke každému včelímu produktu.
česky
370,- KčVčelí produkty očima lékaře MUDr.Jana Hajdušková
doktorka a včelařka popisuje čím si včelí produkty zasluhují naši pozornost
100,- Kč
Očistné svíce - praktická příručka Marcela Chadžijská a Ing. Miroslav Hadaš
na jaké nemoci (psychické i fyzické) použít tělové svíce, kam svíci přiložit a jak použít, příklady nemocí a použití svící
100,- Kč
Med v kuchyni labužníka Jarmila Píchová
více než 400 receptů na sladké i slané dobroty, alkoholické i nealkoholické nápoje informace o medu i o tom, jak nám může prospět.
150,- Kč
Pohádkové včely Jan Lebeda
pohádková knížka pro děti (od autora pozdějších knih o Medovníčkovi) srozumitelnou formou seznamuje se životem včel, moc krásná knížka.
300,- Kč
Spánok na úloch 150,-Kč
V.A.Solomki ukrajinský apiterapeut a další spoluautoři
112 stran-sborník zkušeností 15 včelařů
vydalo Sdružení slovenská včela, o. z. ve spolupráci se Střední odbornou školou Pod Bánošom v Banské Bystrici. Editor je čestným včelařem Ukrajiny, kandidátem věd v oboru zdravotnických zařízení a uznávaným odborným publicistou.Včelky samotářky 250,-
autor Petra Pomijová
80 stran, příběhů o samotářských včelách pro menší děti, cennými radami autorce přispěl Doc.Mgr. P. Bogusch, Ph.D.
pevné deskyObjednávkový formulář - Kupte si Vaši knížku u nás


SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Základní shrnutí
Tento souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dáváte společnosti Drápelová Iva pro účely zasílání obchodních sdělení (marketingových nabídek, při objednávání služeb tisk faktur...) a pro činění jiných marketingových aktivit vůči Vaší osobě. Tento Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat a obchodní sdělení Vám pak nebudou dále zasílána. Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete níže.

1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

Drápelová Iva
Strnadova 10
628 00 Brno Líšeň
IČO 02728915

Kontaktní údaje správce jsou následující:

Drápelová Iva
Strnadova 10
628 00 Brno Líšeň

Tel.: +420 608 967 345
e-mail: iva.brno@seznam.cz
www.drapelova.cz

2. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).


3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
- Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
- Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.


4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je 10 let od vytvoření, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ
 Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci. Pokud objednáváte např. svíčky poštou, vaši adresu píši na odesílaný balíček, vystavuji fakturu-údaje vidí můj účetní, pošťačka....

 
6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
- Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
- Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat následujícím způsobem:
1) Emailem na iva.brno@seznam.cz

  • Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
  • Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.
  • Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.
* Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Iva Drápelová  |   Administrace Design and Programming by - IvoWeb © 2024