LEKTOR

Výukové programy pro MŠ a ZŠ

          O včelkách: O životě včel, interaktivní program vždy pro skupinu 24-30 dětí. Součástí programu je výroba svíčky z voskové mezistěny a ochutnávka medu. Více info v letáčku.

           Více než jen med: Děti se dozvědí, čím jsou nám včely nejvíce prospěšné. (O opylování a o poznávání potravin které jíme díky včelám.) Součástí programu je výroba dekorace ze včelího vosku - zápich do květináče, nebo výroba svíčky. Program je interaktivní vždy pro skupinu 24-30 dětí.

Novinky :

             Jak vzniká med? Zahrajeme si na včeličky, a budeme vyrábět med tak jako ony.

             Včelařův rok  Info v letáčku níže.

Dotazy zodpovím a termín si domluvíte na tel. 608 967 345 - přijedu za Vámi s programem, včelařka.

 

Besedu, povídání

témata: Zdravá záda, O včelkách, Ochutnávka včelích produktů, Reflexní terapie - jak si sami pomoci od bolesti, Aby záda nebolela ani v těhotenství, Už žádný zánět středního ucha, Očistné svíce, Přijďte si udělat bylinnou mast. Více informací na mail.

Výletyveřejné akce, pobyty, příměstské tábory

Realizované: Den dětí - Návštěva ve včelím úle (o životě včel), Více než jen med (o opylování), Svět v ohrožení (o náročném dni včely medonosné), příměstský tábor Mladí včelaři v RC Pastelka. 

 

Dílny 

Tvoříme ze včelího vosku, svíčky, ozdoby a další tvoření zejména pro MŠ, ZŠ, ale i pro dospělé a seniory. Dílny pro 2. stupeň ZŠ – lití svíček ze včelího vosku do silikonových forem.                                    

 

Přírodovědný-včelařský kroužek

v RC Pastelka a ZŠ Masarova v Brně Líšni

 

 Iva Drápelová  |   Administrace Design and Programming by - IvoWeb © 2021