LEKTOR

Výukové programy pro MŠ a ZŠ vždy pro skupinu 24-30 dětí.

lze 2-3 skupiny/den informujte se o minimálním počtu dětí na výjezd za programem.

         O včelkách: O životě včel, interaktivní program. Součástí programu je výroba svíčky z voskové mezistěny a ochutnávka medu. Více info v letáčku.

          Více než jen med: Děti se dozvědí, čím jsou nám včely nejvíce prospěšné. (O opylování a o poznávání potravin které jíme díky včelám.) Součástí programu je výroba dekorace ze včelího vosku - zápich do květináče, nebo výroba svíčky. Program je interaktivní.

          Jak vzniká med? Zahrajeme si na včeličky, a budeme vyrábět med tak jako ony. V ceně ochutnávka medu,+ výrobek

z vosku

          Včelařův rok  Info v letáčku níže. 

Cena programu 110 Kč na žáka (od září 2023) (Cenu ovlivňuje spoustu faktorů, aktuální cenu si ověřte, cena se také může měnit podle aktuální situace. Počtu dětí ve skupině, vzdálenosti - PHM ... 14 dní před programem je samozřejmě jasná/známá/pevná)

Dotazy zodpovím a termín si domluvíte na tel. 608 967 345 - přijedu za Vámi s programem, včelařka.

 

Besedu, povídání

témata: Zdravá záda, O včelkách, Ochutnávka včelích produktů, Reflexní terapie - jak si sami pomoci od bolesti, Aby záda nebolela ani v těhotenství, Už žádný zánět středního ucha, Očistné svíce, Přijďte si udělat bylinnou mast. Více informací na mail.

Výletyveřejné akce, pobyty, příměstské tábory

Realizované: Den dětí - Návštěva ve včelím úle (o životě včel), Více než jen med (o opylování), Svět v ohrožení (o náročném dni včely medonosné), příměstský tábor Mladí včelaři v RC Pastelka. 

 

Dílny 

Tvoříme ze včelího vosku, svíčky, ozdoby a další tvoření zejména pro MŠ, ZŠ, ale i pro dospělé a seniory. Dílny pro 2. stupeň ZŠ – lití svíček ze včelího vosku do silikonových forem.                                    

 

Přírodovědný-včelařský kroužek

v RC Pastelka a ZŠ Masarova v Brně Líšni

 

 Iva Drápelová  |   Administrace Design and Programming by - IvoWeb © 2024